مراحل قانون جذب {100% کاربردی}

چکیده ای از تجربیات من در زندگی

مراحل قانون جذب {100% کاربردی}

قانون جذب یکی از قوانین ثابت جهان هستی است که از ابتدا تا انتهای جهان ثابت و بدون تغییر باقی می ماند و هر آنکس که مراحل استفاده از این قانون را بداند میتواند زندگی خود را زیر و رو کند و سریع تر از دیگران در زندگی اش پیشرفت کند. برای استفاده از این قانون نیاز است که ابتدا خود قانون را بشناسیم و بعد قدم‌به‌قدم با آن پیش برویم.

قانون جذب در یک نگاه

قانون جذب می‌گوید: که هر چیز مشابه خودش را دریافت می‌کند. در اصل میگوید هر چیزی که فکرش را بکنید از شما که الان در حال خواندن این مقاله هستید گرفته تا لیوان آبی که شاید نیم ساعت دیگر بخورید همگی انرژی دارند حال تمام آن چیز هایی که انرژی های مشابه یکدیگر دارند هم دیگر را جذب کرده و تمام آن چیز هایی که انرژی متضاد همدیگر دارند از هم دورتر و دورتر میشوند.

چطوری از قانون جذب استفاده کنیم؟

نکته جذاب در استفاده از قانون جذب می دانید چیست؟ اینکه شما اشرف مخلوقات هستید و خداوند در سیستم آفرینش شما معجزه ای خلق کرده به نام قدرت تفکر. یعنی شما میتوانید افکار را خلق کنید و این افکار دارای انرژی هستند. کار خیلی ساده شد نه؟ شما میتوانید افکاری با هر نوع انرژی که میخواهید خلق کنید پس کافیست بدانید چه چیزی را میخواهید با قانون جذب، بدست بیاورید سپس افکاری را خلق کنید که با آن مورد هم انرژی هستند و سپس طبق قانون جذب انرژی های مشابه به هم جذب میشوند و شما به خواسته خود میرسید. به همین سادگی میتوانید هرچیزی را که میخواهید با قانون جذب بدست بیاورید.

 مراحل قانون جذب چیست؟

قدم اول استفاده از قانون جذب کائنات: شناخت خواسته اولین مرحله از مراحل قانون جذب شناخت خواسته است، همانطور که بالا تر هم گفتیم برای اینکه بدانید چه انرژی ای را باید با ذهن خود تولید کنید باید دقیقا بدانید چه چیزی میخواهید و آن چه انرژی ای دارد به همین راحتی. فقط نکته مهم اینجاست که بدونید دقیقا چه چیزی میخواهید و او چه ویژگی هایی دارد. ابتدا باید خواسته‌ها و اهداف خود را دقیقاً بشناسیم، دقیقاً بدانیم که چه چیزی می‌خواهیم و دوست داریم به کجا برسیم، خیلی از افراد دنیا، می‌توانم بگویم که تقریباً بیش از نیمی از افراد دنیا دقیقاً نمی‌دانند چه چیزی از دنیا می‌خواهد، نمی‌دانند که چه خواسته‌هایی دارند، نمی‌دانند می‌خواهند به کجا برسند. من در سمینارها و کارگاه‌هایی که در چندین شهر ازجمله مشهد و اصفهان برگزار کردم بارها این سؤال را پرسیده‌ام که چه می‌خواهید؟ و عموم افراد تازه شروع به فکر کردن می‌کنند. اما جالب است که دقیقاً می‌دانند چه نمی‌خواهند، پس برای اینکه بتوانیم از قانون جذب استفاده کنید، باید ابتدا خواسته‌های خودمان را دقیقاً مشخص کنیم و نسبت به خواسته‌هایمان به شفافیت برسیم.

قدم دوم استفاده از قانون جذب کائنات: حالا که فهمیدین دقیقا چه چیزی میخواهیم وقت آن رسیده است که این مهم را با خداوند و جهان هستی نیز به اشتراک بگذارید. خداوند در قرآن می‌فرمایند: مرا بخوانید تا اجابت کنم شمارا. خیلی از افراد خواسته و آرزوهایی دارند اما آن را به خداوند اعلام نمی‌کنند، قدم دوم در قانون جذب این است که خواسته‌هایمان و آرزوهایمان را به با اعلام کردن درخواست کنیم. ما می‌توانیم با توجه کردن به خواسته‌هایمان آن را اعلام کنیم و از خداوند درخواست کنیم.
تمرین شما این باشد که پس از پیدا کردن خواسته‌تان، آن را درخواست کنید، می‌توانید با توجه کردن با راه‌های مختلفی مثل صحبت کردن، نوشتن، فکر کردن و … این کار را انجام دهید. زمانی که شما خواسته‌ی خود را اعلام می‌کنید، تمام جهان هستی بر آن می‌شود که شمارا به خواسته‌تان برساند.

قدم سوم استفاده از قانون جذب کائنات: پاسخ به خواسته است همین ابتدا خیال شمارا راحت کنم، این بخش‌بر عهده جهان است و شما نیاز نیست کاری انجام دهید، کائنات به تمام خواسته‌های افراد پاسخ مثبت می‌دهند؛ اما چرا بعضی به خواسته‌های خود نمی‌رسند؟ عده‌ای از افراد در سمینارها این سؤال را از من می‌پرسند که ما دقیقاً می‌دانیم چه می‌خواهیم و آن را اعلام کردیم و اما دریافتش نکرده‌ایم چرا؟ جواب این سؤال به قدم چهارم قانون جذب برمی‌گردد، مطمئن باشید که به تمام خواسته‌های شما پاسخ مثبت داده می‌شود، خداوند خودش در قران گفته است که اجابت می‌کنم درخواست کسانی که درخواست می‌کنند.

قدم چهارم استفاده از قانون جذب: دریافت خواسته مهم‌ترین قدم در استفاده از این قانون است. در این مرحله کافیست که به خدا اعتماد کنید و بدانید هرآنچه به صلاحتان هست اتفاق می افتد و در نهایت خداوند از طریقی که بیشترین سود را برای شما داشته باشد شما را به خواسته تان میرساند. شاد و سپاس گزار باشید و به خدا توکل کنید اندکی تردید به دل راه ندهید و مطمئن باشید وقتی خودش گفته بخوانید من را تا اجابت کنم شما را پس قطعا اجا بت میشوید همین.
منابع:

https://razemovafaghiat.com/keys-to-success-using-law-of-attraction/

https://razemovafaghiat.com/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A2%D9%87%D9%86%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D9%88-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%B4%D9%88%D9%85/

https://razemovafaghiat.com/6-steps-to-attract-love/

https://razemovafaghiat.com/

قانون جذب چیست؟

تعریف قانون جذب بسیار ساده است. این قانون می گوید به هر چیز خوب و بدی که فکر کنیم، آن را به سمت خود جذب می کنیم. بنابراین با کمک این قانون می توانیم با تمرکز بر هر چیز، آن را به زندگی مان وارد کنیم. برای جذب چیزهای مثبت در زندگی، تنها کاری که باید انجام دهیم مثبت ماندن است. به عبارت دیگر مثبت اندیشی می تواند ناممکن ترین رویاهای ما را به حقیقت تبدیل کند!

قانون جذب توسط 7 قانون جهان هدایت می شود. این قوانین عبارتنداز:

  • اشتیاق فراوان
  • تجسم
  • باور مطلق
  • تاکید
  • تمرکز کامل
  • تجلی
  • سپاسگزاری

قانون جذب برای افراد، اشیا، احساسات، افکار و بطور کلی تمام چیزهای موجود در جهان، صدق می کند.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.